Gitar Amfi & Efekt - Deplike

Ücretsiz Eğlence Programları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 52,6 MB
  • Version 0.8
  • Dil İngilizce
  • Firma Deplike R&D,LLC
Gitar Amfi & Efekt - Deplike ile mobil cihazınızı gerçekçi bir amfiye dönüştürebilirsiniz.

 Gitar Amfi & Efekt - Deplike eğer elektro gitar çalıyorsanız ve yanınızda gitar amfisi ve gitar pedalı gibi ekipmanlar taşımak dert oluyorsa bu derdinize çözüm olabilecek bir mobil gitar ekipmanları simülatörü.

 iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Gitar Amfi & Efekt - Deplike temel olarak, elektro gitarınızla bağlantı kurarak reverb ve AutoWah gibi çeşitli gitar efektlerini gerçek zamanlı olarak uygulamanıza izin veriyor. Bu sayede sadece telefon veya tabletinizi yanınızda bulundurarak amfi, pedal gibi ekipmanları taşıma derdinden kurtuluyorsunuz.

 Gitar Amfi & Efekt - Deplike'ın içinde birçok kullanışlı ek özellik de bulunuyor. Uygulamadaki tuner aracını kullanarak gitar akort etme işini dijital olarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun yanında metronom ile gitar egzersizlerinizi sistematik bir şekilde yapabiliyorsunuz.

 Gitar Amfi & Efekt - Deplike içindeki amfilerin belli bir kısmı ücretsiz, geri kalan amfileri açmak için ise uygulama içi satın alım işlemi yapmanız gerekiyor.

Daha Fazla Göster
Gitar Amfi & Efekt - Deplike indir